Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Henry: Jam në formën më të mirë në karrierë 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Henry: Jam në formën më të mirë në karrierë Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Henry: Jam në formën më të mirë në karrierë Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Henry: Jam në formën më të mirë në karrierë

  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Henry: Jam në formën më të mirë në karrierë Empty Henry: Jam në formën më të mirë në karrierë

  Post by milan4ever on Wed Mar 25, 2009 6:28 pm

  Henry: Jam në formën më të mirë në karrierë F.0325171844854_m
  Sulmuesi i Barcelonës, Thierry Henry, thotë se loja e tij tek klubi spanjoll është përmirësuar në krahasim me atë tek Arsenali.

  Henry pati një periudhë fantastike nën fanellën e Arsenalit, por në fillim të transferimit të tij tek Barcelona nuk arriti të gjendej mirë. Francezi megjithatë thotë se loja e tij së fundi është përmirësuar dukshëm.

  “Jam duke i kaluar momentet më të mira në karrierë. Luaj për ekipin më të mirë në botë dhe kam edhe dy vite nga marrëveshja ime. Jam përmirësuar në lojë”, ka thënë Henry.

  “Në Arsenal më duhej të koncentrohem vetëm në rolin e sulmuesit. Këtu duhet edhe të mbrohem dhe të jem efektiv në sulm. Për këtë duhet më shumë punë dhe energji”, ka shtuar francezi.
  Admin
  Admin
  Administrator
  Administrator

  Henry: Jam në formën më të mirë në karrierë Empty Re: Henry: Jam në formën më të mirë në karrierë

  Post by Admin on Wed Mar 25, 2009 7:35 pm

  O kadal njeri bre, a dush me bllokue forumin me gjith kto tema a.....hahhahaha hajgare po baj veq vazhdo bravo


  _________________
  IT Support

   Current date/time is Sun Aug 25, 2019 12:36 pm