Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Ajax mohon kalimin e Van Basten në Milan

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Ajax mohon kalimin e Van Basten në Milan

  Post by milan4ever on Wed Mar 25, 2009 6:24 pm

  Menaxheri i klubit Ajax, David Endt, beson se Marco van Basten do ta respektojë marrëveshjen me klubin dhe nuk do të kalojë në Milan në sezonin e ardhshëm.

  Ish-lojtari i Milanit, Marco van Basten, është lidhur me pozitën e trajnerit të Milanit si zëvendësim për Carlo Ancelottin, nëse ky i fundit largohet nga ekipi Italian në fund të sezonit.

  “Nuk besoj se Van Basten mund të jetë trajneri i ardhshëm i Milanit. Jam i bindur se ai do të qëndrojë tek ne, ka marrëveshje katërvjeçare dhe një projekt teknik i cili duhet të respektohet dhe implementohet”, ka thënë Endt.

   Current date/time is Thu Jun 21, 2018 5:52 pm