Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Iniesta: Shpresoj të rikuperohem sa më shpejtë

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Iniesta: Shpresoj të rikuperohem sa më shpejtë

  Post by milan4ever on Wed Mar 25, 2009 6:23 pm

  Mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta, të martën ka udhëtuar në Madrid për t’iu bashkëngjitur skuadrës së Përfaqësueses spanjolle, edhe pse ai pritet të mungojë në ndeshjet e kombëtares së tij për shkak të lëndimit.

  24-vjeçari u lëndua në ndeshjen e fundjavës që shkoi kundër Malagas në La liga dhe pritet të qëndrojë jashtë fushe për dy javë.

  “E kisha patjetër të vija sepse unë jam grumbulluar me Përfaqësuesen. Kemi folur për lëndimin dhe shpresoj të rikuperohem sa më shpejtë që është e mundur”.

  “Jam i zemëruar për këtë lëndim. Do ta kem vështirë të qëndroj si spektator. Megjithatë shpresoj të rikuperohem shpejt dhe të jem i gatshëm të luaj për Barcelonën në Primera Division dhe në Ligën e Kampionëve”, është shprehur spanjolli për “Las Rozas”.

   Current date/time is Wed May 23, 2018 1:24 am