Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Lippi do të startojë me tre sulmues

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Lippi do të startojë me tre sulmues

  Post by milan4ever on Wed Mar 25, 2009 6:19 pm

  Trajneri i Italisë, Marcello Lippi, ka vendosur që ndeshjen e të shtunës kundër Malit të Zi ta fillojë me tre sulmues, Fabio Quagliarella, Antonio Di Natale dhe Vincenzo Iaquinta.

  Sportmediaset.it njofton se Lippi ka vendosur për njëmbëdhjetëshin bazë me të cilën do ta fillojë ndeshjen kundër Malit të Zi të shtunën në Podgoricë, në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror 2010.

  Formacioni i mundshëm i Italisë (4-3-3): Gianluigi Buffon- Gianluca Zambrotta, Fabio Cannavaro, Giorgio Chiellini, Fabio Grosso- Angelo Palombo, Daniele De Rossi, Andrea Pirlo- Fabio Quagliarella, Antonio Di Natale dhe Vincenzo Iaquinta.

   Current date/time is Wed May 23, 2018 1:22 am