Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Ancelotti takohet me Perez

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Ancelotti takohet me Perez

  Post by milan4ever on Wed Mar 25, 2009 6:17 pm


  Njoftohet se trajneri i Milanit, Carlo Ancelotti, është shumë afër Real Madridit, pasi ka pasur një drekë pune me pretendentin kryesor për president të Mbretërve, Florentino Perez.

  “Tuttosport” njofton se Perez dhe Ancelotti janë takuar javën e kaluar në Gjenevë, me ç’rast Perez i ka bërë Ancelottit një ofertë tre vjeçare, me një pagë pre 15 milionë eurosh në vit, por me kusht që t’ua ktheje shkëlqimin Los Merengues në Evropë.

  Për më shumë, burime pranë Perez pohojnë se kandidati potencial për president të Realit është duke përgatitur të shpenzojë 300 milionë euro për të sjellë në Bernabeu emra të tillë si Kaka, Cristiano Ronaldo, Steven Gerrard dhe Karim Benzema.

   Current date/time is Wed May 23, 2018 8:17 pm