Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Autostrada Durres - Kukes,Morin 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Autostrada Durres - Kukes,Morin Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Autostrada Durres - Kukes,Morin Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Autostrada Durres - Kukes,Morin

  Admin
  Admin
  Administrator
  Administrator

  Autostrada Durres - Kukes,Morin Empty Autostrada Durres - Kukes,Morin

  Post by Admin on Tue Mar 24, 2009 11:28 pm

  Ne kete teme do te mund te bisedojme rreth autostrades Durres-Kukues,Morine.
  Nje projekt mjaft i madh por problemi qendron se kur do te perfundoj e Gjithashtu ne kete teme mund sjellni foto , video , lajme rreth ketij segmenti mjaft te nevojshem per lidhjen e shqiptareve te Kosoves dhe Shqiperise. Projekte te tilla duhet te vazhdohen edhe ne te ardhmen ne segmentet e tjera rrugore qe i lidhin shqiptaret.

   Current date/time is Sun Aug 25, 2019 12:35 pm