Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK

Latest topics

» Si ti vendosi foto (background) USB-se !!!
Wed Nov 10, 2010 3:58 pm by elton

» 1 Link Qe Ta Nal PC'n
Wed Nov 10, 2010 11:24 am by elton

» Fjalor që e përkthen tërë fjalinë
Wed Apr 15, 2009 8:31 pm by samiriii

» Cila Keng mendoni se mund te jet HIT I VERES
Tue Apr 14, 2009 1:40 pm by herolindi

» Rednap: Pavluçenko mësoje anglishten!
Tue Apr 14, 2009 12:22 pm by milan4ever

» Skols beson te fitorja ndaj Portos
Tue Apr 14, 2009 12:21 pm by milan4ever

» Ruani buzëqeshjen me ushqime të shëndetshmes
Tue Apr 14, 2009 12:20 pm by DeFFo

» Torres beson te përmbysja e rezultatit
Tue Apr 14, 2009 12:19 pm by milan4ever

» Ferguson paralajmëron Ronaldon
Tue Apr 14, 2009 12:19 pm by DeFFo

» Martohet Roger Federer
Tue Apr 14, 2009 12:17 pm by DeFFo

» BLLOKO MSN ME NICKNAME
Tue Apr 14, 2009 12:17 pm by milan4ever

» Milani vazhdon interesimin për Amaurin
Tue Apr 14, 2009 12:15 pm by milan4ever

» Pleqtë e vetmuar nuk kanë shëndet të mirë
Tue Apr 14, 2009 12:14 pm by DeFFo

» Begiristain: Jemi më të mirët!
Tue Apr 14, 2009 12:14 pm by milan4ever

» Ranieri: Lufta do të përfundojë kur të përfundojë Kampionati
Tue Apr 14, 2009 12:13 pm by milan4ever

» Seksi i hershëm dhe i vonshëm shkaktojnë çrregullime funksionale
Tue Apr 14, 2009 12:13 pm by DeFFo

» Benitez do të rrezikojë me Gerrardin e dëmtuar
Tue Apr 14, 2009 12:12 pm by milan4ever

» Messi mendon për Bayernin, jo për kundërshtarin e radhës
Tue Apr 14, 2009 12:11 pm by milan4ever

» Mëngjesi është më se i nevojshëm për fëmijët
Tue Apr 14, 2009 12:10 pm by DeFFo

» Mbipesha shkurton jetën
Tue Apr 14, 2009 12:09 pm by DeFFo

» Gjatë vrapimit gojën pastrojeni me tretësirë sheqernash
Tue Apr 14, 2009 12:09 pm by DeFFo

» Mbipesha shkurton jetën
Tue Apr 14, 2009 12:08 pm by DeFFo

» Tingulli 3`nt - Ana djatht Ana Majt
Tue Apr 14, 2009 12:08 pm by milan4ever

» Fëmijët ushqehen më mirë sesa mendohet
Tue Apr 14, 2009 12:07 pm by DeFFo

» Gjeji IP e Webit
Tue Apr 14, 2009 12:06 pm by DeFFo

» 8 menyra per me ba Firefox ma te shpejt
Tue Apr 14, 2009 12:05 pm by DeFFo

» Ronaldo: Do ta mposhtim Porton!
Tue Apr 14, 2009 12:05 pm by milan4ever

» Familja si nje sistem mbeshtetes per femijen
Tue Apr 14, 2009 12:04 pm by DeFFo

» Cilen këngë po e ndegjoni për momentin!?
Tue Apr 14, 2009 11:56 am by DeFFo

» Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!
Tue Apr 14, 2009 11:56 am by DeFFo

» Fotot e fëmijeve te futbollisteve!!
Tue Apr 14, 2009 11:54 am by DeFFo

» Rezultatet per Futboll Ne Keto Liga:
Tue Apr 14, 2009 10:46 am by milan4ever

» Kerkesat per moderator mund ti beni ketu!
Tue Apr 14, 2009 2:46 am by milan4ever

» Mirsa Kerqeli Te Dua LIVE
Tue Apr 14, 2009 2:40 am by milan4ever

» Alketa Vejsiu - Po sme Puthe ti
Tue Apr 14, 2009 2:40 am by milan4ever

» Sinan Hoxha & Ermal Fejzullahu - Hajredin Pasha
Tue Apr 14, 2009 2:39 am by milan4ever

» Fatlum Makolli - Qa m'ka syri [ HaJvaLi ]-Shum fort e ka Ba Kqyrne
Tue Apr 14, 2009 2:39 am by milan4ever

» Barcelona Bayern 4-0 Highlights Champions 08/04/2009 HQ
Tue Apr 14, 2009 2:37 am by milan4ever

» Nora Istrefi - Mos me le [NORA SHOW]
Tue Apr 14, 2009 2:36 am by milan4ever

» Tingulli 3nt Qika krejt durt nalt feat vesa & Teuta
Tue Apr 14, 2009 2:35 am by milan4ever

» Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes
Tue Apr 14, 2009 2:34 am by milan4ever

» Karbohidrate për mëngjes
Tue Apr 14, 2009 2:26 am by milan4ever

» Kalciumi dhe vitamina D ndihmojnë humbjen në peshë
Tue Apr 14, 2009 2:25 am by milan4ever

» Ndikimi i pagjumësisë në apetit
Tue Apr 14, 2009 2:24 am by milan4ever

» Mbipesha fillon që në foshnjëri
Tue Apr 14, 2009 2:23 am by milan4ever

» Edukimi kundër mbipeshës
Tue Apr 14, 2009 2:21 am by milan4ever

» Lohan gjuan fotografët me ve
Tue Apr 14, 2009 2:17 am by milan4ever

» Tisdale sërish e vetmuar
Tue Apr 14, 2009 2:16 am by milan4ever

» Kardashian: Ndoshta duhet ta siguroj prapanicën
Tue Apr 14, 2009 2:15 am by milan4ever

» Mula: Me Pirron jemi ndarë moti
Tue Apr 14, 2009 2:14 am by milan4ever

» Regjisori i kënaqur me Rourke
Tue Apr 14, 2009 2:13 am by milan4ever

» Miller kritikohet nga amerikanët
Tue Apr 14, 2009 2:12 am by milan4ever

» Ani largohet, nominohet katërshja e nxehtë
Tue Apr 14, 2009 2:11 am by milan4ever

» Burri i Amy Winehouse do të bëhet baba
Tue Apr 14, 2009 2:10 am by milan4ever

» Iglesias: Kurrë nuk do të pozoj nudo
Tue Apr 14, 2009 2:09 am by milan4ever

» Minjtë banojnë shtëpinë e Paltrow
Tue Apr 14, 2009 2:07 am by milan4ever

» Take That sërish afër ndarjes
Tue Apr 14, 2009 2:06 am by milan4ever

» Hilton do të vazhdojë reklamimin e verës
Tue Apr 14, 2009 2:05 am by milan4ever

» Fast&Furious në krye të top-listave ndërkombëtare
Tue Apr 14, 2009 2:04 am by milan4ever

» Perry: Nuk e kam shoqe të ngushtë Rihannan
Tue Apr 14, 2009 2:03 am by milan4ever

Shopmotion


Partnerët

Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj gjithë stafit dhe antareve te forumit domainin e ri,njëkohësisht ftoj qdo njërin i cili ka dëshir te na bashkangjitet ne forumin tonë eshte i mirseardhur.!!!Me respektmilan4ever

Statistics

Our users have posted a total of 728 messages in 508 subjects

We have 36 registered users

The newest registered user is fsokkol

Forum

FORUM

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 16 on Sun Jun 16, 2013 3:43 pm

Current date/time is Tue Jul 17, 2018 7:20 am