Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Bisedime dhe tema te ndryshme 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Bisedime dhe tema te ndryshme Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Bisedime dhe tema te ndryshme Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

Bisedime dhe tema te ndryshme

TopicsRepliesAuthorViewsLast Posts
No new posts   Gjergj Kastrioti 0DeFFo988View latest post on Fri Mar 27, 2009 11:31 am
by DeFFo

Bisedime dhe tema te ndryshme

   
ForumTopicsPosts
No new posts

Sondazhe

Të gjitha sondazhet këtu!

521Tue Apr 14, 2009 1:40 pm
herolindi Cila Keng mendoni se mund te jet HIT I VERES
No new posts

Big Brother Albania 2

Gjithqka rreth Big Brother

68Fri Mar 27, 2009 8:14 pm
milan4ever Aplikimet per Big Brother Albania 2
No new posts

Prezanto Veten

Në këtë forum mund të prezantoni veten tuaj që të njiheni më mirë me të tjerët.

516Thu Apr 09, 2009 12:20 pm
DeFFo NeW UseR HerE
No new posts

Pyetje & Bisedime

Në këtë forum mund të bëni pyetje dhe gjithashtu të bisedoni për gjëra të ndryshme.

415Tue Apr 14, 2009 11:56 am
DeFFo Cilen këngë po e ndegjoni për momentin!?
No new posts

Argëtim & zbavitje

Në këtë forum mund të postoni ëdo gjë që ju mendoni se është argëtuese apo zbavitse.

2763Tue Apr 14, 2009 11:54 am
DeFFo Fotot e fëmijeve te futbollisteve!!
No new posts

Dashuria

Në këtë forum mund të postoni dhe bisedoni rreth dashuris.

11Sun Mar 22, 2009 4:25 pm
Admin Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???
No new posts

Rinia Shqipetare

Në këtë forum mund të bisedoni rreth qdo gjëje që ka të bëj me rininë shqiptare.

11Fri Mar 27, 2009 2:41 am
milan4ever Rinia e sotme, Brezi që po shkon dëm !
No new posts

Feja Islame

Te gjitha temat per fe ketu.

3235Sat Mar 28, 2009 7:20 pm
milan4ever Emri Muhammed s.a.v.s. në një vend në Kosovë

Permissions in this forum:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum

Users browsing this forum: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

Registered Users: None


  • New posts New posts
  • No new posts No new posts
  • New posts [ Popular ] New posts [ Popular ]
  • No new posts [ Popular ] No new posts [ Popular ]
  • New posts [ Locked ] New posts [ Locked ]
  • No new posts [ Locked ] No new posts [ Locked ]
  • Announcement Announcement
  • Sticky Sticky
  • Global announcement Global announcement
Current date/time is Sun Aug 25, 2019 12:36 pm